Article image

22. augustil 1910 tulid Haapsalu linna rahukohtuniku Aleksander Sobolevski eestvedamisel kokku 19 Haapsalu linna aktiivsemat tegelast, kes otsustasid erakaubanduse ohjeldamiseks asutada Haapsalu linna tarvitajate ühisuse „Ökonoomia“, et linnakodanikud saaksid osta kaupu soodsamalt kui erakauplustest. 3. aprillil 1911 kinnitas Tallinnas Eestimaa kindralkuberner Kristowets ühisuse põhikirja ja seda päeva loetakse ka ühisuse tegevuse alguseks. Põhitegevusala on jaekaubandus, lisategevusala on kinnisvarahaldus.

Missioon on tagada Haapsalus ja ümbruskonnas elanike ja külaliste ostude sooritamise mugavus, turvalisus ning rahulolu pakutavate toodete, teenuste, hinnataseme ja professionaalse teenindusega.

Visioon on olla kliendisõbralik, parima teeninduse ning kvaliteetse kaubavalikuga kaubandusettevõte Läänemaal.

Eesmärk on hoida kokku klientide aega, pakkudes kliendiootustele sobivat  toidu- ja esmatarbetoodete valikut koos professionaalse teenindusega.

Üldkontakt

Haapsalu Tarbijate Ühistu TÜ (Coop Haapsalu)

+372 5386 8058

yhistu@hty.ee

Tallinna mnt 1, Haapsalu, 90507

Äriregistri kood: 10202590

Veebileht

208

klientomanikku

140

töötajat

9

kauplust

Coop Haapsalu Facebook

Coop Haapsalu e-pood

Haapsalu Tarbijate Ühistu kontor
Aadress: Õpetaja 16, Haapsalu, 90504

Kontaktid

Juhatus

Raimond Lunev

Juhatuse esimees

raimond@hty.ee

+372 505 3016

Peida Vaata

Maretta Lunev

Arendusjuht

maretta@hty.ee

+372 5300 3013

Peida Vaata

Piret Rüütel

Kaubandusdirektor

piret@hty.ee

+372 513 3626

Peida Vaata

Tõnis Norkroos

Haldusdirektor

tonis@hty.ee

+372 505 3126

Peida Vaata

Andrus Küünarpuu

Pearaamatupidaja

andrus@hty.ee

+372 5305 4578

Peida Vaata

Hille Nau

Juhiabi

yhistu@hty.ee

+372 5386 8058

Peida Vaata
Article image

Haapsalu e-pood

Haapsalu linnas ja Uuemõisas on võimalik valida välja sobivad kaubad ja kohaletoimetamiseks sobilik päev ning kaup koju tellida. Kuller helistab kui on pakiga kohale jõudnud ning annab paki kontaktivabalt üle. Tellimusi saab esitada e-poe keskkonnas.

Article image

Eluterve terve elu

Haapsalu Tarbijate Ühistu asutas 2014. aastal Haapsalu Kaubamajas  ning Uuemõisas Konsumi kauplustes tervisliku toitumise trendi järgivate inimeste jaoks eraldi osakonna „Eluterve terve elu“.

Sellesse osakonda koondasime kõik erinevad toidud, mida vajasid erinevate toitumiseelistustega inimesed. Võrdse tähelepanuga suhtume algusest peale taimetoitlastesse, veganitesse, ökoloogiliselt puhta toidu eelistajatesse, paleotoitujatesse, gluteeni- või laktoositalumatusega inimestesse, nisust loobunud inimestesse ja kõigisse, kes ühel või teisel moel peavad oluliseks tervislikku toitumist. Neid erinevaid toitumissuundi on palju ja kõigile soovime pakkuda sobivat valikut. Osakonna populaarsus kasvas kiiresti ja peatselt hakkasime oma köögis ja pagaris valmistama ise sama kaubamärki kandvaid tooteid.

 

Liikmelisus

Liikmeks astumine ei ole avatud.

Ühistu kauplused

Ühistu uudisedVaata kõiki