Ühistu uudisedVaata kõiki

Kontaktid

Coop Põlva Tarbijate Ühistu

https://cooppolva.ee/

Kesk 39/Aasa 1, Põlva, Eesti, 63308

Tel. (+372) 799 9021

e-post: info@cooppolva.ee

e-post arvete saatmiseks: arved@cooppolva.ee

Ühistust

Ühistu tegutseb Põlva-, Võru- ja Tartumaal. Coop Põlva Tarbijate Ühistul ehk Coop Põlval ca 350  töötajat, 463 liiget ehk klientomanikku ja 28 kauplust, sh Coop Maksimarket, Coop Konsumid, Coop väikepoed, ketimärgita kauplused ning tööstuskaupade kauplused. Lisaks jaekaubandusele tegeleb ühistu veel toitlustamisega itaaliapärases restoranis La Storia ning väljastab oma kauplustesse ning ettetellitavatele peolaudadele omatoodangut Oma Pala kaubamärgi alt.

Vaata ka Coop Põlva kodulehte: https://cooppolva.ee/

Oma Pala

Oma Pala toitlustus peolauale

Telli peolauale Oma Pala tooted! Vaata lähemalt siit.

Oma Pala köögi ja pagari tooteid saab tellida Põlva Maksimarketist, Põlva ja Räpina Konsumist, Märja, Ülenurme ja Tõrvandi Konsumist. Tellimuse esitamiseks täida tellimisvorm ja esita see klienditeenindajale vähemalt kaks tööpäeva enne soovitud kättesaamise kuupäeva. Tellimuse eest tasutakse selle esitamisel. 

kinkekaardid

Coop Põlva TÜ pakub kinkekaarte summas 5 eurot, 10 eurot ja 50 eurot. Kinkekaarte ei ole võimalik vahetada rahaks.

Kinkekaardist odavama ostu korral vaheraha ei tagastata, kallima ostu puhul on alati võimalus raha juurde maksta. Kasutades kinkekaarte ostude eest tasumiseks, arvestatakse ka boonust. Kinkekaarte on võimalik osta enamikest Coop Põlva kauplustest. Kinkekaartidel puudub kehtivusaeg.

Kauplused