Coopi e-poest saab nüüd toitu tellida toidukappidesse

Coopi e-poest saab nüüd toitu tellida toidukappidesse

20.09.2018 Uudised

Alates homsest on Coopi e-poes võimalik toidukaupa tellida täisfunktsionaalsetesse toidukappidesse, mis säilitavad kaupa vajalikul temperatuuril nii tava- kui ka sügavkülmutusrežiimil. 

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Jaanus Vihandi sõnul toob uue teenuse kasutusele võtmine kaasa olulise muutuse kogu toiduvaldkonna e-kaubanduses. „Uus tehnoloogia annab võimaluse e-poest toitu tellida paljudel neil inimestel, kelle jaoks kauba kojuvedu seni mingil põhjusel ei sobinud,“ ütles Vihand. Kui seni on kuller toonud toidu koduukseni ja eeldas kliendilt samal ajal kodus olemist, siis toidukapi juurde saab klient minna ise ning teha seda endale sobiva pooleteise tunnise ajavahemiku sees. Nii on näiteks õhtul töölt koju sõites mugav tellitud kaup toidukapist kaasa haarata vaid loetud minutitega.

Coopi e-poe toidukappidel on esmakordselt Eestis kasutusel nii jahutus kui ka sügavkülmutus, tänu millele on sinna võimalik tellida nii värsket puu- ja juurvilja, kuivaineid kui ka külmutatud tooteid, näiteks jäätist. 

Esimesed kuus Coopi e-poe toidukappi on koostöös Neste ja Alexela tanklatega paigaldatud Tallinna põhimagistraalide äärde. „Koostöö tanklakettidega annab meile ühelt poolt hea võimaluse paigutada kapid hästi ligipääsetavatesse kohtadesse ning pakub kliendile võimaluse auto samaaegselt tankida,“ lisas Vihand. Kapid on kergesti äratuntavad, taevasinised kapid on ümbritsetud valge valguskastiga, mis on tähistatud eCoop.ee sümboolikaga.

Coopi e-poest tellides on nii kojuvedu kui ka toidukappi tellimine alates 25€ ostukorvist tasuta. 

Esimesed kuus toidukappi asuvad:

  • Kadakas (Neste tankla Kadaka tee 60)
  • Sikupillis (Alexela tankla Tartu mnt 87b)
  • Uues Maailmas (Neste tankla Suur-Ameerika 49/Koidu 47)
  • Veerennis (Alexela tankla Vana-Lõuna 30)
  • Haaberstis (Neste tankla Paldiski mnt 98)
  • Pelgulinnas (Neste tankla Sõle 25a)

Toidukappide pilte on võimalik vaadata ja alla laadida siit.

Coopi e-poe toidukapid tarnis jaekaubandustehnoloogia arendamisele spetsialiseerunud ettevõte Strongpoint. Coop Eesti avas eCoop.ee poe 2016. aasta kevadel ning on tänaseks suurima teeninduspiirkonna ja sortimendiga toidukaupade e-pood Eestis. 2017. aastal kasvas eCoopi maht üle viie korra.

Vaata e-poe teeninduspiirkonna ja toidukappide asukoha kaarti: