VÕITJAD ON SELGUNUD! Colgate-Palmolive kampaania 01.06-30.06

03.06.2019 Tarbijamängud

Kampaania on lõppenud, aitäh kõigile osalejatele ja palju õnne võitjatele! 

GRILL:
KRISTJAN K.
TIINA VA.
VILLU M.
SILJA H.
KÜLLI K.
DENIS A.
JANE A.
OLARI L.
PILLE S.
KAIRI K.

KINKEKOMPLEKT:
LIISI K.
MARJU SA.
EVE V.
TIIT G.
PIIA PA.
KATRIIN P.
TAIVE L.
MILAR P.
URVE J.
HELGI T.
ANNELY T.
AVE VI.
LIISI E.
ANNE V.
MERIANA M.
MADIS K.
SERGEI G.
ANU N.
PILLE L.
MERILA P.
INNA H.
HERBERT R.
ALAR T.
KONSTANTIN B.
VILJAR V.
ULVI K.
TANEL O.
GAILI J.
VIKTOR Š.
TIIT J.

Colgate-Palmolive tarbijakampaania reeglid:

1. Perioodil 01.06.2019 kuni 30.06.2019 toimub tarbijamäng Coopi kauplustes üle Eesti, mida korraldab Jungent Estonia OÜ - edaspidi kampaania Korraldaja, koostöös Coop Eesti Keskühistuga (registrikood:10093971; aadress: Suur-Sõjamäe 70, Soodevahe küla, 75322 Rae vald, Harjumaa).     
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaanias osalemiseks ning auhinna võitmiseks tuleb omada püsikliendi Säästukaarti, Säästukaart Plussi või Coop pangakaarti ning registreerida see Colgate suuhooldus ja Palmolive kehahooldus toodete (välja arvatud Palmolive tükiseebid) ostul kassas. Osalemiseks tuleb osta vähemalt üks Colgate või üks Palmolive toode. Ostude arv ühe osaleja kohta ei ole limiteeritud.
4. Kampaanias osalevad kõik Colgate suuhooldus ja Palmolive kehahooldus tooted (välja arvatud Palmolive tükiseebid) sooritatud ostud, mille kuupäev jääb ajavahemikku 01.06.2019 kuni 30.06.2019.
5. Kõigi kampaanias osalejate vahel loosib Korraldaja välja kampaania lõppedes kümme (10) Cello grilli ning kolmkümmend (30) Colgate-Palmolive kinkekomplekti. Auhinnafondi koguväärtus 2109 EUR.
6. Auhindade loosimine toimub 05.07.2019. Loosimisel osalevad kõik kampaania perioodil Säästukaardiga registreeritud Colgate suuhooldus ja Palmolive
kehahooldus toodete (välja arvatud Palmolive tükiseebid) ostud.
7. Kampaania loosimisega selgunud auhinnavõitjatega, kes on Säästukaardi registreerimistaotluses märkinud ära oma kontaktandmed, võetakse personaalselt ühendust ning nende nimed avaldatakse 5 päeva jooksul peale loosimist internetis aadressil www.coop.ee. Võitjatele saadetakse auhinna kättesaamise kohta infokiri e-postile või telefoninumbrile, misjärel võitja peab korraldajaga ühendust võtma ja täpsustama auhinna kättesaamise detailid.
8. Võitja peab auhinna kättesaamiseks esitama oma isiku tuvastamiseks Korraldajale isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart). Alaealiste võitjate puhul väljastatakse auhind võitja hooldajale või eestkostjale viimase poolt hooldusõigust tõendava dokumendi alusel. Kõik auhinnad väljastatakse Jungent Estonia OÜ kontorist aadressil Paldiski mnt. 11, Tallinn
9. Viimane kuupäev auhindade välja võtmiseks on 31.08.2019.
10. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhinda ei asendata kampaanias osalejate nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata auhindade võitjatele auhinna maksumust rahas. Kõik auhindadega seotud maksud tasub korraldaja.
11. Kampaanias osaleja poolt kampaania korraldamise tingimuste eiramise või kampaania Korraldajale ebaõigete või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaania Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt edastatud kontaktandmetel jmt.) mis ei ole tingitud kampaania Korraldaja süüst, ei vastuta kampaania Korraldaja kampaanias osalejate auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
12. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.