Üldkontaktid

Klienditoe telefon (E-R 8.30-17.00):  661 3014

Coop Eesti Keskühistu
Coop Estonia

Reg. kood 10093971Logistikakeskus
EE100200263
Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald     
75322, Harjumaa
Telefon: + 372 6710 500 (sekretär)
E-post: info@coop.ee
www.coop.ee 

Coop Logistikakeskused
Coop Logistikakeskus
Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald, 75322 Harjumaa
Telefon: +372 5193 0904

Logistikakeskuse külmladu
Suur-Sõjamäe tn 70, Soodevahe küla, Rae vald, 75322 Harjumaa  
Telefon: +372 53 071 133

Logistikakeskuse Tartu terminal
Vinkli 3, Tartu 50411
Telefon: +372 518 3105

Valdkondade juhid

Alo Ivask

Juhatuse esimees

Janek Lepp

Juhatuse liige

Paavo Truu

Juhatuse liige, finantsdirektor

Andres Lember

Turundusdirektor

Oliver Rist

Ostudirektor

Martti Lilleorg

Logistikadirektor

Kerstin Jaani

Personalidirektor

Aivi Vaher

Pearaamatupidaja

Raimo Reiner

E-poe juht

Martin Miido

Kommunikatsioonijuht

Marek Järlak

Logistikakeskuse tavalao juhataja

+372 5193 0904

marek.jarlak@coop.ee

Raigo Roojärv

Logistikakeskuse külmlao juhataja

+372 53 071 133

raigo.roojarv@coop.ee

Liina Leinberg

Ärianalüüsi osakonna juhataja

Aivo Lätt

Haldusjuht

Kaspar Hioväin

IT direktor

Asko Pukk

Arendusdirektor

+372 5 272 142

asko.pukk@coop.ee

Voldemar Vasilkovski

Logistikakeskuse Tartu terminali juhataja

Ostujuhtide kontaktid

Ava kõik

Egne Keskla

Ostujuht 

+372 508 9208
Egne.Keskla@coop.ee
Lihatooted, piimatooted, munad, valmistoit

Kaja Koppel

Assistent +372 585 65235
Kaja.Koppel@coop.ee
 

Külli Krimberg

Ostujuht +372 514 9229
Kulli.Krimberg@coop.ee

Värske puu- ja köögivili, jahutust vajavad mahlad ja mahlajoogid

Allar Väälma

Assistent

+372 533 08421
Allar.Vaalma@coop.ee
 

Triine Ots

Ostujuht

 +372 534 38773
Triine.Ots@coop.ee
Külmutatud puu- ja köögivili, jäätis, värske kala ja kalatooted, pagari- ja kondiitritooted, majonees
Triin Viigisalu

Ostujuht

+372 526 3076
Triin.Viigisalu@coop.ee

Lahja alkohol, õlu, vesi, karastus- ja alkoholivabad joogid, mahlad ja kontsentraadid sh siirupid

Riina Lilles

Ostujuht  +372 585 65233
Riina.Lilles@coop.ee
Kange alkohol, aperatiiv, vahuvein, valge- ja punane vein, puuviljavein

Mari Tuur

Assistent

+372 58 565 234
Mari.Tuur@coop.ee
 

Inge Robach

Ostujuht +372 509 8814
Inge.Robach@coop.ee

Dekoratiivkosmeetika, kosmeetika, hügieenitooted (sh naiste ja beebi), kodukeemia, jalatsite hooldusvahendid

Karin Lepp

Assistent

+372 585 65236
Karin.Lepp@coop.ee
 

Kristin-Kaire Valksaar

Ostujuht

+372 512 7149    
Kristin-Kaire.Valksaar@coop.ee

Hommikusöögid, müslid, müsli- ja toorbatoonid; kuivained, pastad; valmista ise, suhkur, mesi, maitseained, õli, äädikas; rahvusköök; kohv, tee ja kakao; puu- ja köögiviljakonservid; ketšupid, kastmed; taimsed piimad; tervise- ja sporditooted

 
Maarja-Liis Saul     Ostujuht +372 58565239
Maarja-Liis.Saul@coop.ee

Lastetoidud; maiustused, šokolaadid, kommid, küpsised; näkileivad, krõpsud; kuivatatud puuviljad ja pähklid; lemmiklooma toit ja -tarbed; tubakatooted

 
Signe Kõva Assistent +372 53 060 881
Signe.Kova@coop.ee
   

Kaidi Keidla

Ostujuht

+372 529 2485
Kaidi.Keidla@coop.ee

Omamärgitooted - toit, esmatarve ja tööstus

Eliis Salu     Ostuassistent     +372 58565240
Eliis.Salu@coop.ee
 

Kalev Vapper

Veinivaldkonna projektijuht

+372 502 8747
Kalev.Vapper@coop.ee
Aperatiiv, vahuvein, valge- ja punane vein, puuviljavein

Eliko Sõmer

Ostujuht +372 515 1839
Eliko.Somer@coop.ee

Kodutekstiil, aiakaubad, autokaubad, garderoob, kotid, jalatsid

Kadri Uulma Assistent +372 58565238
Kadri.Uulma@coop.ee
 
Tõnno Truumets     Impordijuht +372 512 2565
Tonno.Truumets@coop.ee
Mänguasjad, lauamängud, spordikaubad, hooajalised mänguasjad
Virve Lukas     Assistent +372 585 65 241
Virve.Lukas@coop.ee
 
Riho Maas     Impordijuht +372 504 1952
Riho.Maas@coop.ee
Mänguasjad, lauamängud

Külli Piller

Ostujuht

+372 564 68236
Kulli.Piller@coop.ee

Perioodika, raamatud, DVD-d, kodukaubad, köögikaubad, koristustarvikud, hooajakaubad ja tähtpäevakaubad

Karin Lepp     Assistent +372 585 65236
Karin.Lepp@coop.ee
 

Ester Udam

Ehituskaupade hankespetsialist

+372 53 990 963
Ester.Udam@coop.ee
 
Mare Loitloo     Ehituskaupade hankejuht     +372 5 276268
Mare.Loitloo@coop.ee
Ehituskaubad, aiakaubad, tööriistad

Keskühistust

Coop Eesti Keskühistu sai alguse aastal 1917, mil asutati tarbijaühistute omavahelise koostöö parandamiseks keskühistu, toonase nimega Eesti Tarvijatateühisuste Liit. Kaks aastat hiljem võeti kasutusele nimi Eesti Tarvitajateühisuste Keskühisus ehk ETK, mis kandis vahepeal nime ETKVL ning alates 1991. aastast taas ETK. Niisuguse nime all tegutses organisatsioon aastani 2015, mil võeti kasutusele rahvusvahelise ühiskaubanduse kaubamärk Coop ning keskühistu ametlikuks nimeks sai Coop Eesti Keskühistu.

Tänaseni on Coop Eesti Keskühistu eraldiseisev organisatsioon, mille eesmärk on ühistutele mitmesuguste tugiteenuste pakkumisega arendada nende omavahelist koostööd ning luua neile seeläbi võimalus rohkem silma paista ja efektiivsemalt tegutseda. Nii osutab Coop Eesti Keskühistu oma liikmesühistutele järgmisi teenuseid:

•    logistikateenus;
•    hanketeenus;
•    jaekaubanduse arendusteenus;
•    IT arendus- ja tugiteenused;
•    kliendikaardi haldamise teenus;
•    turundusteenus;
•    personaliteenus.

Lisaks tugiteenuste pakkumisega ühistutele tegeleb Coop Eesti Keskühistu läbi oma tütarettevõtte Coop Pank AS ka pangandusega. Nimelt ostis 2017. aastal keskühistu Moskva pangalt Eestisse tagasi enamusosaluse endises Krediidipangas ning tuli sama aasta sügisel turule panganduse ja kaubanduse sünergial toimiva Coop Pangaga. 

Faktid

719

töötajat

1

eCoop

1

Coop Pank