Säästukaart Pluss on maksevõimalusega Coop Eesti püsikliendi- ja liikmekaart, millega makstes kehtivad Sulle alati kõige soodsamad hinnad ja teenid 10% rohkem boonuspunkte.  

Enam ei pea kaasas kandma sularaha ega pangakaarti, sest Säästukaart Plussiga saad maksta oma kaupade eest ja võtta Coop Eesti kaupluste kassadest välja sularaha. Kasvõi iga päev! Tasudes oma ostukorvi eest Säästukaart Plussiga saad kasutada igakuist makselimiiti, mis on Sulle 40 päeva intressivaba.Nii kogud kõik ühe kuu ostud oma kaardile ja tasud nende eest järgmisel kuul arve alusel sarnaselt mobiili- või elektriarvega. Lihtne!

Kaardi limiite saad mugavalt muuta Coop Panga  interneti- või mobiilipangas. See võtab aega vaid mõne sekundi ja nii saad kasvõi kassas enne ostude eest tasumist vajaliku limiidi panna. Kaardile saad teha alati ka ise juurdemakseid, sest nii suureneb maksmiseks kasutatav summa.

Säästukaart Plussi taotlemine on tasuta ja selleks pead olema vähemalt 18-aastane. Sinu kuu netosissetulek on vähemalt 300 eurot ja varasem maksekäitumine on olnud korrektne. Oma perele on Sul võimalus vormistada piiramatus koguses lisakaarte. Lisakaardi omanikule vanusepiirangut ei ole.

Kliendiprogrammist

Kasutades ostude eest tasumiseks alati Säästukaart Plussi, kogud oma ostud kaardile ja tasud nende eest mugavalt korra kuus. Tagastades kaardiga tehtud ostude summa järgneva kuu 10. päevaks on makselimiidi kasutamine Sulle intressivaba!

Kasutatud summa võid soovi korral tagastada ka pikema perioodi vältel. Osamaksete suuruse valid ise. See teeb suuremate ostude planeerimise lihtsaks ja mugavaks.

Näide:

Oled valinud Säästukaart Plussi limiidiks 250 € ning igakuiseks tagasimakseks 100% oma eelmise kuu kasutatud summast. Sooritad ostu 50 € ulatuses. Järgmise kuu 10. päeval tagastad meie poolt saadetud e-arve alusel tagasimaksena 50.95 €. Kuna tagastasid kasutatud krediidi enne järgneva kuu 11. päeva, siis ei lisandu tagastatavale summale intressitasu, vaid ainult kuine hooldustasu.

Maksekaardil on ka ettemaksuvõimalus. Oma limiidikontole sissemakseid tehes palume kindlasti kasutada Sulle antud unikaalset viitenumbrit, mille leiad oma lepingust või e-arvelt. Makse saaja on Coop Finants AS ja konto nr EE584204278605960726. 

Säästukaart Plussi kasutamine on imelihtne:

Maksmine

Säästukaart Plussi turvaline kasutamine

Hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada. Kui kaart kaob või varastatakse, siis blokeeri kaart kohe internetipangas või helista telefonil 669 0966. Turvalisuse huvides soovitame kaardi PIN-koodi aegajalt muuta. Seda saad teha mugavalt internetipangas.

Teavita panka ka juhul, kui Sa ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida.
 

Coopi kliendiprogrammi boonussüsteem on astmeline - mida suuremad on Sinu ühe kuu ostud Säästukaardiga, seda rohkem koguneb Sulle boonuspunkte.

 • Kogunenud boonuspunkte saad kasutada ostude eest tasumiseks. Boonuspunktid arvutatakse eurodeks ümber kursiga 1000 punkti = 1€. 
 • Boonuspunkte kogud alates kliendiprogrammiga liitumisest. 
 • Kliendipereks liidetud Säästukaartide ostusummad liidetakse, nii on perel võimalik koguda rohkem boonuspunkte ja saavutada kõrgem boonustase. Boonusraha koguneb perekonna looja kliendikontole.
 • Boonuspunktide arvestus on kuupõhine. Kuu jooksul ostusummalt ja tootepakkumistelt kogutud boonuspunktid kantakse kaardi omaniku boonuskontole järgmise kuu 6. kuupäeval.
 • Infot boonuskonto jäägi ja järgmisest boonustasemest puudu oleva ostusumma kohta saab kliendiprogrammis osaleja ostutšekilt ja kliendiportaalist aadressil www.coop.ee
 • Boonuspunktid kehtivad jooksvalt 12 kuud. Näiteks 2017. a jaanuarikuu ostude eest laekuvad punktid 6. veebruaril 2017 ja need punktid kehtivad kuni 31. jaanuarini 2018. Veebruari ostude eest laekuvad punktid 6. märtsil 2017 ja need punktid kehtivad kuni 28. veebruarini 2018 jne.
 • Boonuspunkte saab kasutama hakata, kui teie kontole on kogunenud vähemalt 1 euro väärtuses boonuspunkte (1000 punkti).
 • Boonuspunkte on võimalik koguda  Coop Eesti kauplustes ja koostööpartnerite juures, kus kehtib Säästukaart. Ostu eest tasumiseks on boonuspunkte võimalik kasutada Coop Eesti kauplustes, kus on interneti püsiühendusega kassasüsteem.
 • Boonuspunkte ei saa koguda alkohoolsete jookide, tubakatoodete ja tubakatoodetega seonduvate toodete, Coop Eesti kinkekaartide ja vahendatavate teenuste ja toodete (lotopiletid, ühistranspordi piletid, Piletilevi ja muud piletid, kirjamargid, kõnekaardid jmt) eest.
 • Boonuspunkte ei saa kasutada tasumisel Coop Eesti kinkekaartide ja vahendatavate teenuste ja toodete (lotopiletid, ühistranspordi piletid, Piletilevi ja muud piletid, kirjamargid, kõnekaardid jmt) eest.
 • Boonuspunktidega maksmise pealt lisa boonuspunkte ei väljastata.
 • Boonussüsteemis saavad osaleda vaid eraisikutest Säästukaardi omanikud, kes on liitunud Coopi kliendiprogrammiga. 
 • Coop Eestil on õigus muuta ühepoolselt Coopi kliendiprogrammi ja boonussüsteemi tingimusi või hinnakirja, teatades sellest 1 kuu ette aadressil www.coop.ee.

Tutvu Coopi kliendiprogrammi tingimustega siin.

 • Kõikidele Säästukaardi omanikele kehtib Coop Eesti kauplustes oma sünnipäeval ning 5 päeva enne ja 5 päeva pärast sünnipäeva peolauatoodetele soodustus 10%.
 • Coop Kokad peolaua tooteid telli siit!
 • Soodustus rakendub  personaalse Säästukaardi (põhi- või lisakaardi) registreerimisel kassas. Soodustus kehtib tavahinnaga toodetele ning ei laiene kaupluses kohapeal küpsetatud toodetele. Loe lähemalt
Teenustasu liik Säästukaart Coop pangakaart Säästukaart Pluss
Esmane kaart 1 € tasuta tasuta
Kuutasu - tasuta (arvelduspaketiga liitunule), tavahind 1.50 € 0.95 €
Kaardi kehtivusaja lõppemisel uus kaart tasuta tasuta 0 €
Kaardi asendamine (rikutud, kaotatud vms) 1 € 5 € 1.5 €
Kaardi asendamine magnetriba rikke korral tasuta tasuta tasuta
Kaardi blokeerimine võlgnevuse tõttu - - 2.50 €
Lisakaart - - 1.5 €
Lisakaardi kehtivusaja lõppemisel uus kaart Lisakaardi kehtivusaja lõppemisel saab klient endale põhikaardi tasuta. tasuta tasuta
Intressimäär - - 19,9% 
Säästukaart Plussiga tehtud tehingutele kehtib intressivaba periood kuni järgmise kalendrikuu 10. päevani, v.a sularaha väljavõtmisel, mille puhul algab intressi arvestus vastava toimingu tegemisest
Sularaha väljavõtt Coopi kauplustes - tasuta (arvelduspaketiga liitunule), tavahind 1 € 1 € + 2,5% tehingu summast
Paberväljaannete tellimine - 1.60 € 1.5 €
Saldopäring SMS-ga - 0.20 € 0.2 €
Tasu meeldetuletuse saatmise eest seoses tagasimaksete tasumise viivitusega -   5 €
Viivise määr - - Lepingus fikseeritud määr
Limiidikonto positiivsele saldole makstav intress - 0,01% aastas (intressi summas alla 0,05 € välja ei maksta)  -

Partnerite pakkumised

Cargobus

Teenused -10%

Autosõit

Kuu eripakkumine

Jetoil Hiiumaa tanklates

Iga kütuseliiter -2 senti

Salva Kindlustus

Teenused -5%

Fixus

Tavahinnaga tooted ja teenused -5%

Alexela

Kütus -2 s/l. Soojad joogid -15%. Soojad söögid -10%