Ühistu uudisedVaata kõiki

Eluterve terve elu

Haapsalu Tarbijate Ühistu asutas 2014. aastal Haapsalu Kaubamajas  ning Uuemõisas Konsumi kauplustes tervisliku toitumise trendi järgivate inimeste jaoks eraldi osakonna „Eluterve terve elu“.
Sellesse osakonda koondasime kõik erinevad toidud, mida vajasid erinevate toitumiseelistustega inimesed. Võrdse tähelepanuga suhtume algusest peale taimetoitlastesse, veganitesse, ökoloogiliselt puhta toidu eelistajatesse, paleotoitujatesse, gluteeni- või laktoositalumatusega inimestesse, nisust loobunud inimestesse ja kõigisse, kes ühel või teisel moel peavad oluliseks tervislikku toitumist. Neid erinevaid toitumissuundi on palju ja kõigile soovime pakkuda sobivat valikut.
Osakonna populaarsus kasvas kiiresti ja peatselt hakkasime oma köögis ja pagaris valmistama ise sama kaubamärki kandvaid tooteid.

 

E-pood Köök ja pagar

Haapsalu Kaubamaja köök ja Kaubamaja pagar asuvad aadressil Tallinna mnt 1, 90507 Haapsalu. Sooritage parimad ostud Haapsalu köögi ja pagari e-poest!  

Osta siin

Ühistust

22. augustil 1910 tulid Haapsalu linna rahukohtuniku Aleksander Sobolevski eestvedamisel kokku 19 Haapsalu linna aktiivsemat tegelast, kes otsustasid erakaubanduse ohjeldamiseks asutada Haapsalu linna tarvitajate ühisuse „Ökonoomia“, et linnakodanikud saaksid osta kaupu soodsamalt kui erakauplustest.
3. aprillil 1911 kinnitas Tallinnas Eestimaa kindralkuberner Kristowets ühisuse põhikirja ja seda päeva loetakse ka ühisuse tegevuse alguseks.
Põhitegevusala on jaekaubandus, lisategevusala on kinnisvarahaldus.

Missioon:
Tagada Haapsalus ja ümbruskonnas elanike ja külaliste ostude sooritamise mugavus, turvalisus ning rahulolu pakutavate toodete, teenuste, hinnataseme ja professionaalse teenindusega.

Visioon:
Haapsalu Tarbijate Ühistu on kliendisõbralik, parima teeninduse ning kvaliteetse kaubavalikuga kaubandusettevõte Läänemaal.

Eesmärk:
Hoida kokku klientide aega , pakkudes kliendiootustele sobivat  toidu- ja esmatarbetoodete valikut koos professionaalse teenindusega.

Kontaktid

Haapsalu Tarbijate Ühistu
Äriregistri kood: 10202590
Aadress: Tallinna mnt 1, Haapsalu, 90507
Telefon:  5386 8058
e-post: yhistu@hty.ee 

Haapsalu Tarbijate Ühistu kontor
Aadress: Õpetaja 16, Haapsalu, 90504

Liikmelisus

Liikmeks astumine ei ole avatud.

Faktid

208

Klientomanikku

140

Töötajat

9

Kauplust

Ühistu kauplused

Raimond Lunev

juhataja

5053016

raimond@hty.ee

Maretta Lunev

arendusjuht

53003013

maretta@hty.ee

Piret Rüütel

kaubandusdirektor

5133626

piret@hty.ee

Tõnis Norkroos

haldusdirektor

5053126

tonis@hty.ee

Andrus Küünarpuu

pearaamatupidaja

53054578

andrus@hty.ee

Hille Nau

juhiabi

53868058

yhistu@hty.ee