Saaremaa Tarbijate Ühistu

Saaremaa Tarbijate Ühistu sai alguse aastal 1905, mil asutati Pöide Tarvitajate Ühisus. Täna kuulub ühistule 25 kauplust sealhulgas Saaremaa Kaubamaja, viis suurt Konsumit – Pärnu Port Artur, Rae, Tooma, Liiva, Orissaare ning lisaks 19 väiksemat kauplust üle Saare- ja Muhumaa.

Tutvu ühistu põhikirjaga

Saaremaa Tarbijate Ühistu

Saaremaa Köök

Tellimused

533

klientomanikku (aprill 2021 seisuga)

329

töötajat

25

kauplust

Saaremaa Köök

Alates augustist 2019. aastast kanname Saaremaa Köök kaubamärki. Seni olime tuntud nii STÜ Kondiitritsehhi ja ka Saare Köök ja Saare Pagar nime all. Toodete sortimendis on läbi aegade püsinud klassikalised köögi- ja pagaritooted, mis paljudele on tuttavad juba lapsepõlvest. Nii leiame ka täna valikust Moskva saiakesed, trühvli tordi, õlis küpsetatud lihapirukad, punase lihasalati. Lisaks nostalgiatoodetele oleme uuendanud sortimenti magustoiduseeria, kaasaegsemate kulinaariatoodete ning tervislike värskete salatitega.

Meie tootmisfookuseks on toota saarlastelt saarlastele ja kasutades sealjuures nii palju kui vähegi võimalik saaremaist toorainet. Nii ostame me igal aastal aiasaadusi ja puuvilju ka näiteks kohalikelt emadelt ja vanaemadelt.

E-pood

Saaremaa Kaubamaja

Saaremaa Tarbijate Ühistule kuuluv, Kuressaare südalinnas Raekoja tänaval asuv Saaremaa Kaubamaja avas oma uksed 1968 aastal. Tänu heale asukohale, laiale tootevalikule, meeldivale teenindusele ning erinevatele majas toimuvatele üritustele on Kaubamaja leidnud oma tee saarlaste südamesse.

Saaremaa Kaubamajas asuvad ilumaailm, kodumaailm, naistemaailm, meestemaailm ja lastemaailm. Lisaks tegutsevad Kaubamajas veel Coop Pank, Sportland, Telia, Ülikooli Apteek, Mobifix, Ruudi Lemmiklooma pood, SEB pank.

Kodulehele

Saaremaa TÜ uudised

Värskeimad uudised Saaremaa Tarbijate Ühistu kohta leiad Coop Saaremaa kodulehelt ja Facebook'i kontolt.

Coop Saaremaa koduleht

Coop Saaremaa FB-s

Ühistu kauplused