Ühistust

Saaremaa Tarbijate Ühistu sai alguse aastal 1905, mil asutati Pöide Tarvitajate Ühisus. Täna kuulub ühistule 26 kauplust sealhulgas Saaremaa Kaubamaja ja Rehemäe Keskus, viis suurt konsumit – Pärnu Port Artur, Rae, Tooma, Liiva, Orissaare ning lisaks 18 väiksemat kauplust üle terve Saare- ja Muhumaa. Lisaks kauplustele kuulub ühistule kaubamärk Saare Köök & Saare Pagar, mille all toodetakse kondiitri-, pagari- ja kulinaariatooteid. Täna on ühistul 379 töötajat ja 591 liiget ehk klientomanikku.

Saaremaa Tarbijate Ühistu on viimase paari aastaga teinud suure arenguhüppe,  renoveeritud on Rae ja Tooma Konsumid, muuhulgas paigaldati kauplustesse ka nutikassad. Maikuus 2018. aastal avati 1500m2 kaubanduspinnaga uus Liiva Konsum. Ajaleht Meie Maa poolt kokku kutsutud majandusvaldkonna arvamusliidrid tunnustasid Coop Saaremaad tiitliga aasta tegu 2017 –  Coopi uus hingamine.

Tutvu ühistu põhikirjaga

Faktid

591

klientomanikku

379

töötajat

26

kauplust

Pakkumised

Saare Pagar ja Saare Köök

Saare Pagar & Saare Köök tegutseb Saaremaal alates 2000 aastast. Varustame oma toodetega kõiki Coop kaupluseid üle Saaremaa, lisaks oleme alates 2017 aasta detsembrist oma toodetega esindatud ka Lasnamäe Maksimarketis, Mustakivi-, Akadeemia-, Raudalu Konsumis Tallinnas ja Laagri Maksimarketis Harjumaal ning Pärnu Maksimarketis.

Saaremaa Kaubamaja

Saaremaa Tarbijate Ühistule kuuluv, Kuressaare südalinnas Raekoja tänaval asuv Saaremaa Kaubamaja avas oma uksed 1968 aastal. Käesoleva aasta 1.aprillil tähistab Kaubamaja oma 50. juubelit. Tänu väga heale asukohale, laiale tootevalikule, meeldivale teenindusele ning erinevatele majas toimuvatele üritustele on Kaubamaja leidnud oma tee saarlaste südamesse olles samal ajal populaarne kaubanduskeskkond ka turistide seas.

Saaremaa Kaubamajas asuvad ilumaailm, kodumaailm, naistemaailm, meestemaailm ja lastemaailm. Lisaks tegutsevad Kaubamajas veel Coop Pank, Sportland, Telia, Ülikooli Apteek, Mobifix, Ruudi Lemmiklooma pood, SEB pank.

Kontaktid

Saaremaa Tarbijate Ühistu
Telefon 453 8475
Faks 453 8480
E-post: info@saaremaa.coop.ee

Finantsjuht/pearaamatupidaja/raamatupidamine
Telefon 453 8362

Personalijuht
Telefon 453 8499, personal@saaremaa.coop.ee

Kaubandusjuht
Telefon 453 8360
marika.magi@saaremaa.coop.ee

E-post arvete saatmiseks: arved@saaremaa.coop.ee

Ühistu kauplused

Ühistu uudisedVaata kõiki