Article image

Coop on 100% Eesti tarbijatele kuuluv vanim ja suurim Eesti jaekaubanduses ühiselt tegutsev grupp, mille üheks osaks on Saaremaa Tarbijate Ühistu ehk Coop Saaremaa. Coop Saaremaa on suurim erasektori tööandja Saaremaal.

Saaremaa Tarbijate Ühistu sai alguse aastal 1905, mil asutati Pöide Tarvitajate Ühisus. Täna on Saaremaal 25 Coopi kauplust, sealhulgas Saaremaa Kaubamaja, 6 Konsumi – Pärnu Port Artur, Rae, Tooma, Liiva, Orissaare, Salme ning lisaks 18 väiksemat kauplust üle Muhu ja Saaremaa. Saaremaa Tarbijate Ühistul on 26.09.2023 seisuga 491 liiget. Tutvu ühistu põhikirjaga.

Soovime pakkuda oma klientidele meeldejäävat ostuelamust igas Saaremaa nurgas!

Üldkontakt

Saaremaa Tarbijate Ühistu

+372 453 8475

info@saaremaa.coop.ee

Tehnika 5, Kuressaare, 93815

Äriregistri kood: 10044010

Veebileht

Article image

Saaremaa Köök

Saaremaa Köögi kaubamärki kasutatakse alates 2019, seni tegutseti STÜ Kondiitritsehhi ja ka Saare Köök ja Saare Pagar nime all. Toodete sortimendis on läbi aegade püsinud klassikalised köögi- ja pagaritooted, mis paljudele on tuttavad juba lapsepõlvest nagu Moskva saiakesed, trühvli tordi, õlis küpsetatud lihapirukad, punase lihasalat. Lisaks oon valikus magustoidud, erinevad kulinaariatooted ning tervislikud värsked salatid.

Saaremaa Köök on saarlastelt saarlastele kasutades sealjuures nii palju kui vähegi võimalik saaremaist toorainet. Nii ostab Saaremaa Köök igal aastal aiasaadusi ja puuvilju ka näiteks kohalikelt emadelt ja vanaemadelt.

Article image

Saaremaa Kaubamaja

Saaremaa Tarbijate Ühistule kuuluv, Kuressaare südalinnas Raekoja tänaval asuv Saaremaa Kaubamaja avas oma uksed 1968 aastal. Tänu heale asukohale, laiale tootevalikule, meeldivale teenindusele ning erinevatele majas toimuvatele üritustele on Kaubamaja leidnud oma tee saarlaste südamesse.

Saaremaa Kaubamajas asuvad ilumaailm, kodumaailm, naistemaailm, meestemaailm ja lastemaailm. Lisaks tegutsevad Kaubamajas veel Coop Pank, Sportland, Telia, Ülikooli Apteek, Mobifix, Ruudi Lemmiklooma pood, SEB pank.

Article image

Coop Saaremaa uudised

Värskeimad uudised Saaremaa Tarbijate Ühistu kohta leiad Coop Saaremaa veebist ja Facebook'i kontolt.

Ühistu kauplused