Täna avas Coop Harju Tallinna kesklinnas uue kontseptsiooniga Teatri Minimarketi
Täna avas Coop Harju Tallinna kesklinnas uue kontseptsiooniga Teatri Minimarketi

Coop avab Tallinna kesklinnas uue kontseptsiooniga Minimarketi

19.06.2024 Uudised

Kolmapäeval, 19. juunil kl 12 avab Harju Tarbijate Ühistu Tallinna kesklinnas Estonia pst 7/Teatri väljak 1 äsja renoveeritud hoone 1. korrusel uudse kontseptsiooniga kaupluse – Coop Minimarketi. 

“Oleme pikka aega otsinud võimalust kaupluse avamiseks Tallinnas südalinnas, et pakkuda piirkonna elanikele, töötajatele ning turistidele laia eestimaist tootevalikut ja mõistliku hinnaga sortimenti,” ütles Harju Tarbijate Ühistu juhatuse esimees Jaan Marjundi.

Kesklinna elanikud, piirkonna töötajad või läbijad saavad Minimarketist kaasa osta tänavatoitu - combosid, hamburgereid, hot-doge, pitsasid või Aasia köögi hõrgutisi. Lisaks pakutakse salateid, võileibu, ahjusooje saiakesi, nii piima kui kaerapiimaga kohvi, teed, kakaod, pehmet jäätist, värkseid smuutisid ning mahlu. Valikus on ka esmatarbekaubad.

„Müügisaali väljapanek on loogiline ja sortiment piisavalt lai, kauplusesse on tänavalt mugav sissepääs ning klient saab näiteks enne bussi peale minekut kiirelt oma ostud tehtud,” lisas Marjundi. “Kaupluse planeerimisel tegime tihedat koostööd Tallinna muinsuskaitsega, et säilitada hoone algupärane kaunis välisilme ja samas tagada kliendile mugav sissepääs.”

Coop Minimarketil on 155-ruutmeetrine müügisaal. Traditsioonilisele kassale lisaks saab kiiremate ostude tegemiseks kasutada nutikassasid. 

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Rainer Rohtla sõnul on Coop sel aastal ehitamas seitset uut kauplusehoonet ning rekonstrueerimas 13 Coopi kauplust. „Lõpuks rõõmustame oma Tallinna kesklinna kliente uue Coopi kauplusega. Coopi eesmärk on parandada kodumaise kauba pakkumist igas Eestimaa paigas,“ lisas Rohtla.

Coop on Eesti suurim ja vanim toidu- ning esmatarbekaupade kett, mis koosneb 18 kohalikust tarbijaühistust. Coopi ühistutele kuulub kokku 320 ehk ligi pooled Eesti toidukauplustest. 2023. aastal oli Coopi kaupluste käive 863 miljonit eurot, millega ollakse turuliider ligi 23,5 protsendiga. Coopis töötab üle 6000 inimese.

Vaata uue Coop Teatri Minimarketi fotosid

Lisainfo

Coop avab Tallinna kesklinnas uue kontseptsiooniga Minimarketi

Martin Miido

Coop Eesti Keskühistu kommunikatsioonijuht

+372 56 954 754

martin.miido@coop.ee