Edgar Juhansoo võitis 65. sõiduauto
Edgar Juhansoo võitis 65. sõiduauto

Coop Lotoga peaauhinna võitnud Edgar: „Nüüd sõidan Toyota RAV4ga, aga enne sõitsin 18 aastat vana Audi A6ga.“

28.06.2024 Uudised

Coop Loto juunikuu autovõitja Edgar Juhansoo (39) liitus Coop Lotoga alles kolm kuud tagasi, kui ta otsustas Pärnu linnast maale Surjusse kolida. Mees tegi õige otsuse, sest just selle kodupoe ost talle õnneliku võidupileti tõigi.

„Super, väga super tunne on. Nüüd ma lõpuks usun, et see auto on minu. Tegelikult ma alguses ei tahtnud uskuda, samamoodi arvasin, et see on mingisugune tüngakõne – keegi teeb nalja,“ on Edgari esmareaktsioon. Alguses arvas ta, et tema Coop pangakaardiga on midagi juhtunud, kuid sai lõpuks teada, et on võitnud hoopis Coop Loto peaauhinna – Toyota RAV4 maasturi.

Küsimuse peale, mis autoga Edgar praegu sõidab, vastab ta kohe ennast parandades: „Ma sõidan… nüüd sõidan Toyota RAV4ga, aga enne sõitsin 18 aastat vana Audi A6ga!“

„Uus auto meeldib väga – esiteks on siia juba parem sisse istuda kui eelmisesse madalamasse autosse. Samuti on tal nelivedu, kärukonks, palju lisasid. Viimane nädal ongi autoga tutvumise peale läinud!“ naerab ta. Vana auto on mehel plaan maha müüa, sest enam pole tarvis ja kahju ka pole.

Kui mõni toode puudu, siis müüja kohe tellib

Edgaril oli see kindel otsus, et boonuspunktid lähevad automaatselt Coop Lotole ning üleüldse on temast saanud Coopi fänn: „Kõigepealt tegin endale Coop Säästukaardi ning siis mõtlesin, et teen ka Coop pangakaardi – panustan kõik Coopi. Ma kolisin linnast maale tagasi ja Surju kauplus on minu kodukauplus. Eks ma sellepärast kõik siia toon,“ on Edgar kindlameelne.

Edgar tunnistab, et Surju kauplusest saab ta kätte kõik mis vaja. Ja kui mõni soovitud toode peaks puudu olema, piisab vaid müüjale mainimast ning tema tellib selle kohe sealsesse poodi.

Autovõitu plaanib Edgar kindlapeale tähistada: „Täna õhtul… kuna mul on puhkus, siis kindlasti lähen teen linna peal ka autoga ühe väikse tiiru ära, rannarajoonid tuleb ikka läbi sõita!“ Nende sõnadega asus Edgar Pärnu poole teele oma kaunite naistega – kahe tütre ja emaga.

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel. Iga kuu loositakse välja hulk erinevaid auhindu, millest suuremad on 3000 € reisivautšer Reisieksperdilt, Alexela 3 x 2000 € kinkekaart, Apple iPhone 15 Pro ja Macbook Air 13, robottolmuimeja, Playstation 5, Makita tööriistakomplekt, espressomasin, Coopi 1000 € kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks! Auhinnad on üleval SIIN