Coopiga Toyota RAV4 võitnud Janek koos elukaaslasega
Coopiga Toyota RAV4 võitnud Janek koos elukaaslasega

Coopiga Toyota RAV4 võitnud Janek: tõsiselt, väga õnnelik olen ja uskumatu

24.09.2023 Uudised

Septembrikuise loosiga võitis auto Harkus elav Janek Paju. Harkus elaval IT-mehel Janekil ja tema elukaaslasel Maril on kaks last, kuid isiklikku autot nende peres polnud. Mõlemal on privileeg kasutada nii töö- kui igapäevasteks sõitudeks tööautosid, milleks on mõlemal Škodad. Nüüd saab perekond oma isikliku autoga ka reisima sõita. Kasvõi riigist välja ja ilma, et peaks tööandjalt luba küsima.

Coopis käivad Janek ja Mari väga tihti. Eriti seepärast, et pood asub kodu lähedal ja pealegi on Laagri Maksimarket selle poeketi suurimaid, kust saab tõepoolest kõike tarvilikku – alates kohalikust toidust riide-, aia- ja muude kodukaupadeni välja. Loosiõnn võib tõesti ootamatult naeratada igaühele, kes milleski osalevad. Janek ei olnud kunagi midagi varem võitnud.

Täispikka lugu Janekiga saab lugeda Õhtulehest

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel. Iga kuu loositakse välja hulk erinevaid auhindu, millest suuremad on 3000 € reisivautšer Reisieksperdilt, Alexela 2000 € kinkekaart, iPhone 14, robottolmuimeja, Coopi 1000 € kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks!