Private label ehk omamärgitooted on kaubandusketi eritellimusel valmistatud tooted, millel on kindel kaubamärk ja mida müüakse ainult konkreetse kaubandusketi kauplustes. Coopil on neli omamärgitoodete seeriat, mis erinevad üksteisest nii hinna, kvaliteedi kui ka tootevaliku poolest.

Säästu

Säästu tooted on hea hinna- ja kvaliteedi suhtega peamiselt eestimaised toidu- ning esmatarbekaubad, mida on meil kokku umbes 150. Säästu tooted on müügil kõigis Coopi kauplustes.

Coop Hüva

Coop Hüva tooted on väga hea kvaliteediga keskmises hinnasklassis peamiselt eestimaised toidu- ja esmatarbekaubad, mida on meil kokku umbes 80. Coop Hüva tooted on müügil kõigis Coopi kauplustes.

Coop Supreme

Coop Supreme tooted on kõrgeima kvaliteediga peamiselt eestimaised kalatooted ja maiustused, mida on meil praegu kokku seitse. Coop Supreme tooted on müügil e-poes ja suuremates Coopi kauplustes.

Coop omamärgitooted

Coop omamärgitooted on Itaaliast ja mujalt maailmast pärit tooted, millest enamuse moodustavad tavatoidukaubad. Coop omamärgitooted on müügil e-poes ja suuremates Coopi kauplustes.