Tule osale maailma populaarseimal veebikursusel!

25.11.2019 Uudised

Coop võttis vastu Tallinna Tehnikaülikooli poolt esitatud #AIväljakutse ja osaleb maailma populaarseimal veebikursusel, kus tuuakse näiteid päriselust ja -olukordadest, kus tehisintellekt (AI – Artificial Intelligence) juba täna kasutusel on ning kuhu suunas AI areng liigub.


Mõned igapäevased näited: Facebook oskab Sulle soovitada reklaame, Instagram kuvab sisu, mille vastu huvi oled näidanud jpm. Kuidas see kõik võimalik on? Kas see võib mu andmeid kurjasti ära kasutada? Just kõigest sellest kursusel teada saadki! See on täiesti tasuta ning kõik saavad seda omas tempos läbida. Küll aga soovitame, et üritaksid seda 6 nädala jooksul teha (kogemused näitavad, et tähtajad muudavad kursuse eduka läbimise tõenäolisemaks). 
Kursusel on teooria põimitud praktiliste harjutustega ning osalemiseks ei ole vaja teadmisi matemaatikast ega programmeerimisest. Küll aga saad lihtsal moel ülevaate tulevikutehnoloogiatest ning kursuse läbimisel sertifikaadi koos 2 EAP-ga.

Kuidas kursusel osaleda?
1.    Mine Elements of AI veebikursuse lehele www.elementsofai.ee. 
2.    Loo endale konto ja asu tehisintellekti maailma avastama!
„Elements of AI“ kursuse on loonud parimad professorid, andmeteadlased ja disainerid ning seda peetakse maailmas üheks kõige kõrgema kvaliteediga veebikursuseks. TalTech on võtnud eesmärgiks, et kursuse läbib 1% kogu Eesti elanikkonnast – anna ka sina oma panus ja löö kampa! Lisainfot saab: elementsofai@elementsofai.ee