Miks tulla kaubandusse tööle?

Eesti Kaupmeeste Liit kutsub noori leidma töö kaubanduses

Hea tulevane kolleeg, teinekord on oma tee leidmine ja karjäärivaliku tegemine keeruline. Ilmselt tunnevad paljud noored, et tehtav valik on igavene ja püsiv. Tegelikult on inimese karjääriteekond käänuline ja täis avastamist, katsetamist ja põnevaid väljakutseid. Kord alustatud rada võib viia uute mõtete ja põnevate valdkondadeni. 

Eesti Kaupmeeste Liit kutsub 16-29 aastaseid noori leidma omale sobivat ametit kaubanduses. Kaubandus on väga lai valdkond ja üheks suurimaks tööandjaks. Eestis töötab kaubanduses iga kümnes tööealine inimene.

Noortel on palju võimalusi töötada väga erinevates rollides. Saa teada, kas kaubandus on valdkond, mis sulle sobib. Selleks kutsume kõiki tegema testi Eesti Kaupmeeste Liidu kampaanialehel www.tulekaubandusse.ee

Kampaanialehelt leiab, milliseid erinevaid rolle inimesed kaubanduses täidavad, saab teada, mida annab töökogemus teenindajana ja miks on kaubandus hea töökeskkonnana. Oma karjäärilugu jagavad toredad kaubandustöötajad.

Sinu rütmis töö

Klienditeenindus on kaubanduse nähtavam ametikoht, kuid klienditeeninduse kõrval pakub kaubandus töökohti paljudes teistes valdkondades. Näiteks on kaubandusega tihendalt seotud logistikavaldkond ja kullerteenused, kinnisvara, jäätme- ja energiamajandus, IT ja kliendikogemuse disain, töö andmetega, makse- ja teiste teenuste arendamine, tarnijad ja partnerid ning loomulikult ka reklaam. Nõnda moodustavad kaubanduses tehtud reklaamikulutused lausa 10% maailma reklaamikuludest. 

Igapäevaselt on jaekaubanduse levinumad ametid müüja ja klienditeenindaja, müügikonsultant, tiimijuht, kaupluse juhataja, väljapanekute spetsialist, ostu- või müügijuht, brändijuht ja kliendihaldur, kategooriajuht, varustaja ja tootejuht. 

Töö Coopis

Kui töö kaubanduses on huvitav ja soovid end proovile panna, siis vaata Coopi tööpakkumisi www.coop.ee/karjaar. Kui  parasjagu sulle sobivat kuulutust vabade tööpakkumiste loetelus ei olnud, siis anna meile endast märku. 

Veel karjäärilugusid