Coop valiti kaubanduse valdkonnas Top Tööandjaks juba neljandat aastat järjest

Coop võttis Top Tööandja tiitli vastu koos Laagri Maksimarketi tööperega

Alanud aastal saame üheskoos rõõmustada, sest Coop valiti neljandat aastat järjest CV-Online Estonia uuringu kohaselt Eesti Top Tööandjaks kaubandussektoris. “Top-of-mind” Top Tööandja arvestuses saavutas Coop 10. koha, mis on tihedas tööturu konkurentsis tubli saavutus. 

„Coopi tugevuseks on kindlasti kohalikkus – Coopi ühistutes töötavad kohalikud inimesed, ühistuid juhivad kohalikud inimesed ja meie meie ühistud isegi kuuluvad kohalikele inimestele. Selline läbi ja lõhki kohalike kogukondade poolt loodud ühistus töötamine aitabki kaasa sellele, et inimesed tunnevad end Coopis töötades omadena, ei ole võõraid ülemusi, kes kohalike oludega kursis ei ole,“ sõnab Coop Eesti Keskühistu personalidirektor Kerstin Jaani.

„Coopi suure süsteemi sees on tohutult arenguvõimalusi igale erialale ja on palju näiteid sellest, kuidas kaupluse teenindajast juhata rolli sirgutakse, aga on ka selliseid juhtumeid, kus töötaja on kellelegi silma jäänud ja kutsutud kauplusest hoopis kontorisse täiesti uut ametit pidama. Tegelikult on Coop alati võimaldanud oma inimestel igas eluetapis tööd teha. Näiteks saab Coopis kooli kõrvalt täis- või osakoormusega tegutseda või hoopis suvel kaupluses abilisena lisaraha teenida. Meil on selliseidki olukordi, kus pensionile jäänud töötaja avaldab juba mõne nädala möödudes soovi tulla tagasi tööle ja sellistel puhkudel me oma inimesi toetame. Aga paljudel Coopi töötajatel on ka väikesed lapsed ja sedapuhku leiame lahendusi, et aidata neil pere- ja tööaeg võimalikult hästi toimima saada. Võib öelda, et paindlikkus on tööd Coopis iseloomustav märksõna,“ ütles Coop Eesti Keskühistu personalidirektor Kerstin Jaani.

Oleme rõõmsad Coopile olulise tunnustuse üle ja tänulikud oma töötajatele, kes aitavad Coopil kujundada silmapaistvat töökeskkonda ja kokkuhoidvaid meeskondi. Coop ootab alati oma meeskonda häid inimesi, kes soovivad panustada oma kohaliku piirkonna käekäiku. Selleks vaata pakkumisi www.coop.ee/karjaar

Auhinda käisid vastu võtmas Laagri Maksimarketi juhataja, kaupluse tööpere ja Coop Eesti Keskühistu personalidirektor Kerstin Jaani.

Möödunud aasta 2. jaanuarist selle aasta 31. jaanuarini korraldas CV-Online Estonia (CV.ee) iga-aastase Top Tööandja uuringu ja selles osales pea 13 000 inimest. Uuringu käigus oli kõikidel võimalik hääletada ettevõtte poolt, kus nad sooviksid enim töötada. Rohkem infot hr.cv.ee/top-tooandja-tulemused-2023

Veel karjäärilugusid