Coop on Eesti inimeste endi poolt loodud organisatsioon meile kõigile. Seepärast soovime aidata kõigil Eesti inimestel teha tervislikke valikuid, liikuda palju ning toetada ühistutega üheskoos ka meie piirkondlike kogukondade arengut. Meie ühistud on läbi aastate toetanud näiteks kohalike spordiklubide järelkasvu, pannud õla alla väiksematele ja suurematele rahvaspordiüritustele või aidanud neid, kes iseend aidata ei saa. 

Kui oled otsustanud oma heale projektile Coopilt toetust taotleda, pöördu palun oma piirkonna ühistu poole. Selleks vajalikud kontaktid leiad siit.

Tutvu lähemalt projektidega, mida on Coop Eesti ühistud toetanud:

Toidupank

2018. aasta detsembris jõudis Toidupanga ja Coopi koostöö uuele tasemele! Just siis avanes võimalus toetada vähekindlustatud perekondi esmakordselt Eestis e-poe vahendusel. Annetusi saab igal ajal teha otse eCoopis, tellides eeltäidetud või vabalt kokku pandud ostukorvi toidukappi, mil nimeks "Annetus Toidupangale".

Tarbi vastutustundlikult

Soovime, et meie kliendid teeksid tarbides alati teadlikke valikuid. Vastutustundlik alkoholi tarbimine on üks neist teemadest, kus näeme võimalust inimeste teadlike valikute tegemisele kaasa aidata.

Selleks, et mõista, milliseid koguseid mõõdukast alkoholi tarbimisest kõneledes silmas peetakse, oleme loonud väikse spikri.

Liikumisäpp Fit100

Coop töötas koos Eesti Olümpiakomitee ja SportIDga Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks välja liikumisäpi, mis aitab Eesti inimestel oma liikumisharjumusi jälgida, analüüsida ja seeläbi 2018. aastal vähemalt 100 korda liikuda.

Tartu JK Tammeka

Coop Tartu sõlmis Tartus tegutseva Jalgpallikooli Tammekaga möödunud kevadel kolmeaastase koostöölepingu, et toetada selle kasvandikke ja arendada kohalikku kogukonda. Koos viiakse näiteks läbi kampaaniaid ja korraldatakse mitmeid heategevusüritusi.

MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit

Coop Eesti Keskühistu on juba mitu aastat toetanud liidu liikmeid toidukaubaga ning kutsunud oma koostööpartnereid üles jõulukingituste saatmise asemel lasterikkaid perekondi toetama.

SOS Lasteküla

Coop Eesti kogus kauplustesse paigutatud annetuskastide ja lahkete klientide abil 2017. aastal kümne kuuga kokku 7879 eurot, toetamaks lasteküla laste võimalust saada hädavajalikke erialaspetsialistide tuge ning uue lasteküla loomist.