Tööpakkumised

Tule teeme kohaliku elu paremaks

Coopi kõige suuremaks väärtuseks on inimesed - üle 600 000 kliendi, ligi 70 000 klientomaniku, tuhanded partnerid ja loomulikult 6000 töötajat. Tule liitu meie meeskonnaga ja edendame koos kohalike kogukondade elu.

Tule tööle

Coopi kandideerimiseks tutvu vabade töökohtadega ja anna meile endast märku.

Paindlik töö

Coopis lähtume paindlikkuse põhimõttest. See tähendab, et võimalusel tuleme vastu oma headele inimestele ja arvestame soovidega tööaja planeerimisel.

Leia omale sobiv

Coopis on kümneid erinevaid ameteid, mille hulgast leiab igaüks omale sobiva - olgu selleks midagi aktiivset või rahulikku, pikaajalist või hooajalist.

Mis valdkond Sulle sobib?

KAUPLUS

Coopi kauplustes on erinevaid ameteid - teenindaja, saalitöötaja, vahetusevanem, transporditöötaja, juhataja, abitööline või puhastusteenindaja.

LADU

Laos on töökäsi tarvis väga erinevatele ametikohtadele - komplekteerijad, kaubavastuvõtjad, vahetusevanemad või transporditöölised.

KÖÖK

Coopi kaupluste köökides ja tootmisüksuses Coop Kokad töötavad inimesed erinevatel ametikohtadel: koka, pagari, toiduvalmistaja, koka abi, pakendaja või komplekteerijana. 

KONTOR

Coopis on sadu kollektiive, kes ühe eesmärgi nimel panustavad, olgu nendeks arendajad, analüütikud, raamatupidajad, arhitektid, turundustöötajad, ostuinimesed, logistikud, koolitajad ja paljud teised.

Tööpakkumised

    Ei leidnud sobivat ametit?

    Anna endast märku ja saada meile oma andmed. Võtame ühendust 2 nädala jooksul pärast kandideerimisperioodi lõppu.
    Coopi tasub kandideerida ka eelneva kogemuse puudumisel. Aitame uue ametiga kohaneda ja uue töötaja õpetame välja koha peal.

    Anna endast märku ning saada oma CV