Kaubavastuvõtja

Kai Pärg on kaubavastuvõtja Coopi logistikakeskuses

Saame tuttavaks meie meekonnakaaslase Kai Pärgiga, kes töötab alates möödunud aasta septembri keskpaigast Coop Eesti Keskühistus tavalaos kaubavastuvõtja ametis. 

Kai elab Tallinna lähistel Jürist mõne kilomeetri kaugusel ja tema kodupood on alati olnud Jüri Konsum. Kaupluse tootevalikuga on Kai rahul. “Coopi enda valmistoodangust leiab palju maitsvat ja ostan neid siis, kui väga kiire päev on ja süüa valmistada ei jõua.”

Veel enne seda, kui Kai Coopi tööle asus, tegutses ta väga erinevatel ametikohtadel. Näiteks loetleb ta üles andmesisestaja, klienditeenindaja ja pagari rollid. Muu töö kõrvalt pidas Kai koos perega kohvikut, kus täita tuli mitut ülesannet. Nagu öeldakse, siis oleks tema ametinimetuseks võinud märkida kokk, kondiiter ja keevitaja. 

Coopi tuli Kai vahetult pärast lapse 3-aastaseks saamist, mil tundis, et soovib taas tööd teha. “Coopi kandideerisin hoopis teisele kohale, kuid siis helistati ja pakuti kaubavastuvõtja ametikohta. Mulle meeldib teisi aidata ja sellepärast käin mõnikord abis ka tööstuskaupade osas. Mulle ei meeldi niisama istuda.”

Kail on hea meel, et Coopis saab ta areneda. “Mulle meeldivad väljakutsed ja loodan seda Coopis edaspidigi kogeda. Mulle meeldib see, et minu soovidega arvestatakse ja võimalusel tullakse alati vastu. Kui kellelgi on mõtteid, kuidas midagi saaks paremaks või efektiivsemaks muuta, siis kuulatakse ära.” Selle kõrval tunnistab Kai, et tema jaoks on oluline see, et Coopi kauplustes kehtivad omatöötaja soodustused ning et trenni tegemiseks saab kasutada MTÜ Spordiseltsi soodustusi. 

“Coopi tulin tööle, sest mulle oli kõige tähtsam, et töö sobiks kellaajaliselt ning et nädalavahetused oleks vabad. Asukoht oli ka väga tähtis. Mul on siin mugav ja lähedal käia. Lapsed viin hommikul kooli ja lasteaeda ning siis sõidangi tööle. Ühesõnaga, ma olen väga rahul, et Coopi tööle tulin,” lõpetab Kai oma mõtte. 

Veel karjäärilugusid