Elise Lember võitis novembrikuise Coop Loto peaauhinna
Elise Lember võitis novembrikuise Coop Loto peaauhinna

Coop Loto 59. sõiduauto läks Tallinnasse Akadeemia Konsumi kliendile

22.11.2023 Uudised

Elise Lember võitis novembris Coop Loto järjekorras 59. sõiduauto. Kui Elise tänavu veebruaris 18. sünnipäeva tähistas, oli tal plaan välja mõeldud: liituda Coop Lotoga, uskuda, et mõni auhindadest võiks olla tema oma ning asuda õppima autokoolis. Juba novembris võitis ta igakuise Coop Loto auhinnaloosi käigus peaauhinna - lumivalge Toyota RAV4 hübriidmaasturi. Coopi noor klient sai oma võidu kätte Tallinnas Akadeemia Konsumi ees.

Elise õpib logistika IT-süsteemide nooremspetsialistiks ning tal on jäänud Tööstushariduskeskuses teha veel ainult praktika. Samuti teeb Elise just praegu autojuhilube: „Hetkeks ma olen (eksameid teinud) teinud kaks kuud – olen lõpusirgel juba. Ja mul on selle üle väga hea meel, et ma otsustasin, et ma nüüd lähen, ma käisin ka suvel selleks tööl, et ise maksta oma autokool kinni.“

Coop Lotost kuulis Elise Facebookist. „Vaatasin, et seal oli igasugu auhindu: telekas, kinkekaardid, igasuguseid asju oli. Mõtlesin, et huvitav oleks sellest osa võtta – ja võtsin. Mõtlesin, et selle Toyotaga võiksin küll mina siitsamast Coopi eest koju sõita. Ma nii väga kogu aeg mõtlesin selle peale ja et see võiks olla minu oma. Ja nüüd tuli see mulle, aga siiamaani ei usu seda.“

Coop meeldib Elisele väga ja tal on nii hea meel, et ta saab sellest poest isegi oma koduloomadele vajaliku heina, saepuru ja söögi ning ei pea jooksma kogu aeg mitmes erinevas poes. See päev oli veidi pidulikum ja temaga olid kaasas ka väike vend, paar parimat sõpra ja milline tark valik: tema sõidujuhendaja!

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel. Iga kuu loositakse välja hulk erinevaid auhindu, millest suuremad on 3000 € reisivautšer Reisieksperdilt, Alexela 2000 € kinkekaart, iPhone 14, robottolmuimeja, Coopi 1000 € kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks!