Coopi piirkondlikud ühistud toetavad oma piirkonna ja töötajate lapsi. Foto: Coop Hiiumaa
Coopi piirkondlikud ühistud toetavad oma piirkonna ja töötajate lapsi. Foto: Coop Hiiumaa

Coop toetab laste koolitee algust, juba aastakümneid

31.08.2023 Uudised

Coopis on kombeks omadele tagasi anda – nii klientidele, kohalikele inimestele ja loomulikult ka töötajatele. Just oma heade Coopi töötajate ja nende perede jaoks olulisi tähtpäevi hoiame meeles erilise hoolega. Olgu nendeks sünnipäevad, jõuluaeg, kooli lõpetamine või koolitee algus, omal moel aitavad Coopi piirkondlikud ühistud tähendusrikastest tähtpäevadest luua toreda mälestuse nii lastele kui ka vanematele. 

Coopis on saanud traditsiooniks toetada töötajate lapsi esimesse klassi astumisel, ja nii juba mitu aastakümmet. Iga ühistu teeb seda natuke omamoodi - kes toetab peresid rahaliselt, kes kingib kooliks vajalikke vahendeid nagu näiteks koolikoti, kirjutus- ja kunstivahendid, vihikud ja muud olulist. Mõnes Coopi ühistus on ka sedasi, et värsked koolilapsed kutsutakse koos vanematega väikesele koolialguspeole, kus lastele vajalikud tarvikud üle antakse. Osad piirkondlikud ühistud toetavad laiemalt ühekordse koolitoetusega oma töötajate lapsi, kes alustavad õpinguid alg-, põhi- või kutsekoolis.

Mõnes ühistus on kombeks oma väikest kogukonda laiemalt kooli alguse puhul meeles pidada. Olgu selleks mitte ainult Coopi töötajate, vaid ka piirkonnas elavatele lastele koolivahendite kinkimine, toreda peo korraldamine, mõne lasteaia või kogukonnale olulise ettevõtmise toetamine. 

Iga Coopi piirkondlik ühistu toetab oma kogukonda nii hästi, kui vähegi võimalusi on. Coopi ühistud on isenägu ja mis sest, et natuke erinevalt, tähistatakse olulisi sündmusi igal pool Eestimaal. 

Arukat koolitee algust ja jaksu vanematele oma laste igapäevasel toetamisel!

Vaata, kuidas Coopi piirkondlikud ühistud toetavad laste koolitee algust