Sinilillekampaania kutsub tunnustama Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi
Sinilillekampaania kutsub tunnustama Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi

Coop toetab taas kaitseväe ja Kaitseliidu veteran

23.04.2024 Uudised

Coop paneb taas õla alla aprillis toimuvale Sinilillekampaaniale ning toob Coopi kaupluste müügilettidele sinilille rinnamärgid ja käepaelad. Möödunud juubeliaastal kogusime meie heade klientide abiga üle 12 000 euro ja see oli kampaania partnerite seas suurim kogutud annetussumma ühe organisatsiooni kohta.  

Sinilillekampaaniaga kutsub MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing kandma sinilillemärki kaitseväe, Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste toetamiseks. Sel kevadel kogutakse raha, et toetada tervisespordi edendamist ühiskonnas laiemalt. Kampaania kestab 1. aprillist kuni 30. aprillini ja sinilillesümboolikat saab soetada kõigis 320 Coopi kaupluses üle Eesti.

Sinilillekampaania raames toimuvad üritused

  • Muuhulgas on kõikidel liikumisharrastajatel võimalik kampaania raames osa võtta Sinilillejooksudest ja perepäevadest, mis toimuvad terve kuu vältel erinevates Eesti paikades. Lisaks saab jooksust osa võtta ka virtuaaljooksu või -rattasõiduga. 
  • Terve kuu vältel saab osa võtta heategevuslikust Sinilillerännakust, mida saab läbida kõndides, joostes, rattaga sõites, ujudes või muul omale sobival viisil. 
  • Discgolfi harrastajad saavad veteran toetada aprillis toimuvas võistlussarjas.
  • 23. aprilli õhtul toimub Pärnu Endla teatri ees Veteranirock, kus esinevad Tanel Padar, Ollie, HND ja MandoTerror. Ülekannet vahendab ETV2. 

Lisainfot leiad Anname au! ametlikult kodulehelt.

Kandes sinilillemärki, toetad ja tunnustad kõiki kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi. Sinilillesümboolikat saab osta kõigist 320 Coopi kauplusest üle Eesti.