Saaremaa Kaubamaja Toidumaailma avamine novembris 2022
Saaremaa Kaubamaja Toidumaailma avamine novembris 2022

Saaremaal avati uhiuus Kaubamaja

29.11.2022 Uudised

Vahetult jõulukuu eel avas uksed kaasaegne ja energiasäästlik Saaremaa Kaubamaja. Uue kesklinna kaubanduskeskuse kontseptsiooni kohaselt paiknevad hoone esimesel korrusel Toidumaailm ja partnerite teeninduspinnad ning teisel korrusel saavad kliendid ostelda Naiste-, Meeste-, Laste-, Kodu- ja Ilumaailmates.

Kuressaare kesklinna muinsuskaitsealal asuva Kaubamaja renoveerimis- ja juurdeehitustööde käigus laiendati kaubanduspinda 800 ruutmeetri võrra ja esimesena avab uksed Toidumaailm. Põhjamaiselt elegantne Saaremaa Kaubamaja Toidumaailm järgib väljakujunenud kaubapaigutust ja supermarketi formaati ning rõõmustab kliente uute ja põnevate lahendustega.

1190,6 ruutmeetril laiuvas Toidumaailmas on lisaks suurele kaubavalikule võimalik värskendada end kuuma kohviga või koha peal pressitud apelsinimahlaga. Kaupluse pagariosakonnas tervitab külalisi mahe leivategemise hõng ning kaasa saab osta kohapeal valminud Muhu Leiva pagarite värskeid küpsetisi. Teise korruse uuendustööd jätkuvad uue aasta esimestel kuudel, et naistepäevaks avada oluliselt avaram ja täielikult uue ilme saanud Naiste-, Meeste-, Laste-, Kodu- ja Ilumaailmad. 

Energiavarustuse eest hoolitseb Kaubamaja ise – kauplus on varustatud kahe päikesejaamaga ning kütteks kasutatakse külmutusseadmetest tekkivat jääksoojust. Ruume valgustavad kahel korrusel energiasäästlikud LED valgustid. Muinsuskaitsealal asuvas Saaremaa Kaubamaja Toidumaailmas alustas tööd endise Rae Konsumi tööpere.

Saaremaa Kaubamaja Toidumaailma tööpere