Coop kogus Sinilillekampaaniaga üle 12 000 euro
Coop kogus Sinilillekampaaniaga üle 12 000 euro

Sinilillekampaania juubeliaastal kogus Coop kõige rohkem annetusi

22.05.2023 Uudised, Ühistute uudised

Taas panime õla alla iga-aastasele aprillis toimuvale Sinilillekampaaniale Anname au!, tuues Coopi kaupluste müügilettidele kaunid sinilille rinnamärgid ja käepaelad. Meie heade klientide abiga kogusime Coopi kaudu üle 12 000 euro, mis on ühtlasi Sinilillekampaania partnerite seas suurim kogutud annetussumma. 

Kümnendat korda toimunud Sinilillekampaania raames annetab MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koos Naiskodukaitsega aprillis kogutus rekordilised 116 000 eurot Eesti kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks. Lisaks luuakse koostöös Pärnu Lahe Rotary Klubiga ujumisvõimalus puuetega inimestele Pärnu randa, soetatakse Hiiumaa Haiglale videokolonoskoop ning koostöös Paraolümpakomiteega luuakse Kiviõli Seikluskeskusesse para-suusatamise võimalus. 

Coopi kaupluste müügilettide kaudu kogusime annetusi üle 12 000 euro ja see on juubeliaasta Sinilillekampaania partnerite seas suurim kogutud annetussumma ühe organisatsiooni kohta. Kandes sinilillemärki või käepaela, toetad ja tunnustad kõiki kaitseväe ja Kaitseliidu veteran ja nende lähedasi. 

Lisainfot leiad Anname au! ametlikult kodulehelt.