Anne-Liis Timmermann võitis oktoobrikuus Coop Loto igakuise peaauhinna - Toyota RAV4 hübriidi

Coopiga Toyota RAV4 võitnud Anne-Liis: see oli väga äge ja tore tunne!

24.10.2023 Uudised

Ihastest pärit Anne-Liis Timmermann võitis Coop Loto peaauhinnaks oleva Toyota RAV4, mida igal kuul ühele Coopi kliendile välja loosime. Igapäevaseid oste teeb ta Ihaste Konsumist. „Siin on tuttavad müüjad, väga hea sortiment ja Coopi puhul mulle meeldib see, et väga palju on võimalik leida ka kohalikku Eesti põllumehe toodangut.“

Anne-Liis ise ütleb, et loosiõnne pole tal eriliselt kunagi olnud ja suurim võit on tema enda elu. Igapäevaselt hingamisterapeudina töötav naine oli võidust kuuldes õnnejoovastuses. Uudisest teada saades tantsis ta suisa mööda tuba ringi. 

Anne-Liis on uue RAV4-ga väga rahul. „Mulle meeldib selle auto välimus ja kuna tegemist on hübriidiga, siis on tegemist ka väga säästliku autoga,“ rääkis ta. Küsimusele, kuhu Anne-Liis uue autoga esmalt sõidab, vastas ta naerdes, et asub kohe Eesti teise otsa teele. Mis saab aga praegu peres oleva autoga, seda ei osanud võitja veel öelda, kuna peres pole seda veel otsustatud.

Kuidas Coop Lotos osaleda?

Coop Loto auhinnad loositakse välja eelmisel kuul kogunenud lotopiletite vahel hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Loosimise tulemused avaldatakse Coopi kodulehel ja Coop Eesti Facebooki lehel. Iga kuu loositakse välja hulk erinevaid auhindu, millest suuremad on 3000 € reisivautšer Reisieksperdilt, Alexela 2000 € kinkekaart, iPhone 14, robottolmuimeja, Coopi 1000 € kinkekaardid ning loomulikult peaauhind TOYOTA RAV4 Hybrid – jah, iga kuu ja päriseks!