Coop Eesti kommunikatsioonijuht Martin Miido ja e-teenuste arendusjuht Maarika Haavistu E-Kaubanduse Liidu 10. juubeligalal. Foto: Urmas Kamdron. Allikas: www.kaubandus.ee

E-tegu 2017 tiitli pälvis tänavu Coop Kokakool

04.05.2018 Uudised

Eile toimunud E-kaubanduse Liidu 10. juubeligalal valiti kohapeal toimunud rahvahääletuse abil kuue finalisti seast välja E-tegu 2017 võitja.

"Meie jaoks on kahtlemata tegu väga suure tunnustusega, kuna teadsime, et finaalis oli veel viis väga tugevat tegijat,“ rääkis Coop Eesti kommunikatsioonijuht Martin Miido, märkides, et tegu pole mitte üksnes tunnustusega Coopile, vaid ka selle koostööpartneritele.

Kahtlemata annab tiitel Miido sõnul indu ka järgmiste projektide arendamiseks, millest esimesed näevad päevavalgust juba käesoleval suvel.

2017. aastal loodud Coop Kokakoolis olevate retseptide valmistamiseks mõeldud toiduained on võimalik e-poe ostukorvi lisada ning koju tellida vaid paari klikiga. Ostunimekirja saab automaatselt muuta vastavalt portsjonite arvule, asendada tooteid või eemaldada kodus olemasolevad toiduained, jagada ostunimekirja perega ning salvestada seda ka tulevasteks tellimusteks. Retseptibaas on liidestatud Coop Eesti tootehaldussüsteemiga, mis pakub kliendile e-poes soovituslikult välja populaarsemad kaubad. 

Koos Coop Eestiga olid finaalis veel Balti Jaama Turg, Tallinki mobiilne teenus, Cleveroni innovaatilised pakiautomaadid, Weekend tarne- ja tagastuslahendus ning Hansaposti kiire kasv.

Eesti E-kaubanduse Liidu korraldatud konkurss toimus juba kolmandat aastat järjest. 2014. aastal võitis auhinna Baltika AS pood Andmorefashion.com, 2015. aastal Apotheka Netiapteek ja 2016. aastal Kaubamaja e-pood.

Allikas: www.kaubandus.ee