Coop valiti Eesti mainekamaks ettevõtteks

08.12.2020 Uudised

Suure rõõmu ja tänutunde saatel jagame teiega värskelt avaldatud Kantar Emori suurettevõtete maine uuringu tulemusi, mille kohaselt on Coop tõusnud edetabelit juhtima, olles seega Eesti mainekaim ettevõte. Vaadates uuringu varasemate aastate tulemusi, siis Coop on viimastel aastatel liikunud edetabelis järjest ülespoole - veel 2017.–2018. aastal oli koht esikümne piirimail, möödunud aastal sai jagatud 3.–4. positsiooni ning tänavu sai tõustud edetabeli tippu, esimesele positsioonile. 

Kantar Emori uuringuekspert Katrin Männaste: „Coopi positsiooni tugevnemist Eesti tarbijate silmis toetavad ka teised Kantar Emori uuringud. Eesti tarbijate jaoks on Coopi näol tegemist hea igapäevakaupade ostukohaga, mille kasvu toetab lai müügivõrgustik, kiire ja mugav ostuvõimalus ja hea teenindus.“ Männaste sõnul tagab Coopi tugeva positsiooni hea maine väljaspool Tallinna elavate tarbijate hulgas ning lisaks toetab Coopi tugevnemist tegevus pangandusvaldkonnas. 

Kantar Emori iga-aastases Eesti suurettevõtete tuntuse ja maine uuringus reastati suurettevõtted kahe näitaja – üldise hoiaku ning tugevusindeksi – ühendindeksi alusel.”