Kadri Urbel: "Kõik on õpitav ja tehtav!"

09.09.2020 Uudised

Coop Eesti parima klienditeenindaja 2020 IV koha pälvis äärmiselt soe ja sõbralik Kadri Urbel Koidu Konsumist, Viljandi Tarbijate Ühistust! Puhusime Kadriga juttu ja saime teada, mis on tema miks, mis innustab teda oma tööd nii hästi tegema. 

 1. Mis iseloomustab ühte väga head teenindajat? 
  Kõige tähtsam on jääda inimlikuks. Muidugi tuleb olla hooliv, heasüdamlik ja aus. 
   
 2. Miks Sa teed seda tööd, mida Sa täna teed? Mis Sulle meeldib Sinu töö juures kõige rohkem? 
  Minule meeldib kõige rohkem kassatöö, inimesi teenindada, sest niiviisi kohtud väga paljude erinevate inimestega ja see on väga põnev. Kunagi ei tea, kes Sinu vastas on – see on hea väljakutse!
   
 3. Milline on Sinu meeldejäävaim seik klienditeenindajana? 
  Meil juhtub iga päev midagi! Kõige meeldejäävamad hetked on need, mil Sind kiidetakse. Need hetked on parimad, kui oled kliendi teenindamise lõpetanud ning klient tänab Sind: “Aitäh, Sa tegid mu päeva paremaks!” 
   
 4. Üks nõuanne alustavale klienditeenindajale? 
  Soovitan säilitada rahu ja olla vastuvõttev. Kui alles alustad, siis ei ole vaja muretseda ja pabistada, et ma ei oska või ei tule millegagi toime – kõik on õpitav ja tehtav!
   
 5. Millega armastad tegeleda vabal ajal? Milline hobi paneb Sinu silmad särama? 
  Kogu minu vaba aeg kulub laste kasvatamisele. Mul on kaks väga tublit poega!
   
 6. Kas ja miks on sellised konkursid head?
  Konkursid on sellepärast head, et innustavad olema parem versioon endast – et me kõik püüaksime iga päev anda endast parima. 

Coopis on igal aastal kombeks tunnustada parimaid klienditeenindajaid, kes on läbinud mitmevoorulise konkursi ja paistnud eriliselt silma oma nutikuse, hoolivuse ning kliendikeskse lähenemisega erinevate teenindussituatsioonide lahendamisel. Konkursil oli tänavu osalejaid koguni tuhande ringis.